Zwyskuj więcej potencjalnych klientów

Reklama firmy Remontowej

Generujemyi Leady oraz zwiększamy Twoją widoczność

Szybko się zorientujesz, że trafiłeś we właściwe ręce. Gwarantujemy

Paweł Siergiej - Wspólnik

Google Ads & Facebook Ads Ekspert

Budżet reklamowy do
20 000 PLN

Współpracujemy z małym i średnim biznesem. Zatem przewaga w rozumieniu potrzeb i możliwości kształtuje się naturalnie. Znamy trudności związane z jego prowadzeniem, najważniejsze potrzeby i ryzyka związane z rozwojem czyli skalowaniem działalności. Przed przystąpieniem do współpracy, każdorazowo weryfikujemy kluczowe elementy tj.(strona www, produkt, cena), oczekiwania i budżet marketingowy, aby określić szanse na realizację najważniejszego celu – zwiększenia sprzedaży

Paweł Siergiej - Wspólnik

Certyfikowany konsultant Google Ads & Facebook Ads.
Ponad 8000 godzin doświadczenia w zarządzaniu kampaniami reklamowymi
Specjalista ds. sprzedaży i strategii marketingowej w digital marketingu

Start

od 2000 PLN do 20 000 PLN budżetu reklamowego

Najprościej zacząć od rozmowy. Wiemy doskonale, że nie każdy ma na to ochotę, ale tylko w ten sposób możemy w mgnieniu oka zidentyfikować bieżącą sytuację firmy i dowiedzieć się kluczowych w rozumieniu marketingu internetowego informacji. 

Pierwsza rozmowa to tylko krótkie Intro, umożliwiające szybko zdeterminować czy jesteśmy partnerem do rozmowy, czy projekt nie jest dedykowany dla nas. Jakość nad ilość, liczymy na długoterminową współpracę, która ma swoje warunki.

Klienci o Lightcraft Media

Mikołaj Szczerbicki CEO Trackimo CEE
Read More
Mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach! W końcu agencja, która rozumie klienta. Do tego zaangażowanie nieporównywalnie większe niż u konkurencji. Dodając do tego racjonalną politykę wydawania budżetu otrzymujemy naprawdę rzetelnego i wiarygodnego Partnera w biznesie, w tak kluczowej sferze jak marketing online. (Translated by Google) I can express myself in superlatives! After all, an agency that understands the customer. In addition, the commitment is incomparably greater than that of the competition. By adding a rational budget spending policy, we get a really reliable and credible business partner in such a key area as online marketing.
Radosław CzaplejewiczCEO Genoscope
Read More
Bardzo profesjonalne podejście. Najpierw zapoznanie się z potrzebami klienta, zgłębienie tematu a dopiero później działanie. Ma to oczywiste przełożenie na efekty działań. Z przyjemnością polecam. (Translated by Google) A very professional approach. First, getting acquainted with the client's needs, exploring the topic, and only then acting. This has an obvious impact on the effects of actions. I am pleased to recommend it.
Marcin KaczmarczykSieć Restauracji "U Chłopaków"
Read More
Super komunikacja, transparentny. Polecam. Robią więcej niż oczekujemy. (Translated by Google) Super communication, transparent. I recommend. They are doing more than we expect.
Joanna AyippeyWłaściciel BriorLab Canada
Read More
Great service and results! Paweł has provided great advice and implemented effective strategies to help my business grow organically. His work comes highly recommended!
Marcin SzejkCEO Metis Polska
Read More
Bardzo rzetelna firma, mam poczucie że Pan Paweł dba o mój budżet tak jak o swój. Ma odwagę powiedzieć "nie, nie warto wydawać tu budżetu". To dziś bardzo rzadko spotykana cecha. (Translated by Google) A very reliable company, I have the feeling that Mr. Paweł cares about my budget as well as about his own. He has the courage to say "no, it's not worth spending the budget here". This is a very rare feature today.
Mateusz SabakCEO Rent Planet
Read More
Duże zaangażowanie w zrozumienie potrzeb klienta, dopracowana strategia oraz propozycje działań. Efekty zgodne z prognozami. Bezproblemowa obsługa i duże bieżące wsparcie. Polecamy 🙂 (Translated by Google) Great commitment to understanding the client's needs, a refined strategy and proposals for actions. Effects in line with forecasts. Hassle-free service and great ongoing support. We recommend 🙂
Karolina GilWłaściciel Kiosk Sweet&Salty
Read More
Miałam okazję współpracować z tą firmą, przy okazji tworzenia kampanii marketingowej dla mojej restauracji. Sami profesjonaliści, innowacyjne podejście, miła obsługa i pełna transparentność działania. Polecam, jeśli nie znasz się na reklamie, a jest ona potrzebna Twojemu biznesowi. (Translated by Google) I had the opportunity to work with this company while creating a marketing campaign for my restaurant. Professionals themselves, an innovative approach, friendly service and full transparency of operation. I recommend it if you are unfamiliar with advertising and your business needs it.
Marcin BartnikiewiczWłaściciel WoodMakers - Schody na Wymiar
Read More
Fenomenalne podejście do klienta i do pracy. Zauważone niemal natychmiastowe efekty we wzroście sprzedaży po optymalizacji i wprowadzeniu zmian w kampaniach reklamowych. Serdecznie polecam!!!! (Translated by Google) A phenomenal approach to the client and to work. Almost immediate effects noticed in the increase in sales after optimization and the introduction of changes in advertising campaigns. I heartily recommend !!!!
Mateusz SiedleckiWłaściciel ThermoKlima
Read More
Współpraca z Lightcraft media pozwoliła mojej firmie na zwiększenie rozpoznawalności marki. Zwiększona liczba zapytań kierowana do naszej firmy to w głównej mierze zasługa odpowiednio dobranej strategii marketingowej dla naszej firmy nad którą osobisty nadzór sprawował Pan Paweł. (Translated by Google) Cooperation with Lightcraft media allowed my company to increase brand recognition. The increased number of inquiries addressed to our company is mainly due to a properly selected marketing strategy for our company, which was personally supervised by Mr. Paweł.
Marcin TwardowskiWłaściciel SixStarPros Toronto
Read More
Unparalleled service and dedication, supported by superb skills and knowledge.
Tomasz Mazurkiewicz Właściciel Madam Catering
Read More
Biznes cateringowy jest szalenie trudny. Lightcraft Media to był doskonały wybór z polecenia. Świetna komunikacja i przede wszystkim trafnie określone ryzyka związane z promocją produktów. Z czystym sumieniem polecam dalej. Madam Events
Wiktor Król Partner Love Me Green Polska
Read More
Lightcraft Media to eksperci w dziedzinie marketingu online. Pan Paweł to skarbnica wiedzy w zakresie google i facebook ads, oraz szeroko pojmowanego marketingu w Internecie. Oprócz tworzenia i optymalizacji właściwie stargetowanych kampanii reklamowych, firma edukuje w zakresie poprawy działania biznesu internetowego. Polecam!
Previous
Next

usługi / spedycja / biura rachunkowe / kancelarie / brokerzy kredytowi / transport / budowlanka / remonty / faktoria / lokalny biznes / sklepy offline / lekarze specjaliści / salony piękności / moda / gastronomia / medycyna estetyczna

Platformy Reklamowe

Google Ads

Kampanie CPC

Wykorzystaj maksymalnie swój budżet, aby Twoja firma była widoczna dla właściwych odbiorców we właściwym czasie, dzięki stale optymalizowanym kampaniom reklamowym. Najważniejsze jest to, że od razu masz dostęp do potencjalnego klienta.

Facebook Ads

& Instagram

Pozyskujemy dla naszych klientów wykwalifikowany ruch i generujemy leady, które skutecznie generują przychody, poprzez tworzenie angażujących reklam, budowanie odpowiednich grup odbiorców i wykorzystywanie algorytmów platformy.

Świadomość Marki

Reklama w Internecie to trudne zadanie na które wpływa wiele czynników zewnętrznych i wewnętrznych, mimo teoretycznie prostej konfiguracji Google Ads czy Facebook Ads to bardzo złożone środowiska reklamowe. Jeżeli próbowałeś to już to wiesz.

Ruch na stronę WWW

Zwiększymy jakościowy ruch na Twojej stronie Internetowej, przy jednoczesnym konserwatywnym podejściu do budżetu. Wolimy zacząć powoli i skalować, niż szybko i nieefektywnie. Wszystko jednak zależy od Twojej potrzeby i budżetu, my jesteśmy w stanie się dopasować, pośpiech jednak nigdy nie jest wskazany.

Konwersję & Sprzedaż

Rezultatem większości dobrze utworzonych kampanii Google Ads czy Facebook Ads jest wzrost Konwersji lub Mikro-Konwersji. Reklama w Internecie to obecnie jedyne rozwiązanie, aby w możliwie zaplanowany i mierzalny sposób docierać do właściwego odbiorcy z komunikatem, którego odbiorca oczekuje. Pamiętaj jednak, że Twój Landing Page musi być na ten ruch gotowy.

Dajemy szansę małemu biznesowi na profesjonalną obsługę ich kampanii reklamowych, w osiągalnym zakresie cenowym. Wspaniale jest obserwować jak biznes rośnie, wraz z radością ich właścicieli. To jest bardzo trudne zadanie, ale satysfakcja ogromna

Jak to robimy

Intro - Rozmowa

Pozyskanie niezbędnych informacji

Zbieramy niezbędne informacje o Twoim biznesie, potrzebach w zakresie reklamy i możliwości marketingowych. Analizujemy Twoje oczekiwania i oceniamy szanse na faktyczną realizacje celów.  Tę część realizujemy najczęściej zdalnie,  używając najpopularniejszych aplikacji lub za pomocą klasycznej rozmowy telefonicznej. Wybór należy do Ciebie. 

Przygotowanie

Środowisko biznesowe

Zależenie od poziomu implementacji narzędzi marketingowych, przygotowujmey środowisko reklamowe niezbędne do działania, a ty otrzymujesz sugestie zmian dot. kanałów sprzedaży, lejków sprzedażowych czy treści strony WWW. 

Realizacja

Działania kreatywne i systemowe

Zależnie od Twoich potrzeb reklamowych, przygotowujemy odpowiednie treści reklamowe i kreacje graficzne w środowiskach Google lub Facebook. Wszystko zależy od budżetu oraz niszy biznesowej.  

Dlaczego my?

To nie tylko reklamy, to dużo więcej

Podchodzimy do każdego projektu holistycznie. To oznacza, że reklama to tylko czubek góry lodowej. Otrzymujesz ogromne wsparcie merytoryczne i sprzedażowe jeszcze przed uruchomieniem nowych kampanii reklamowych.

Stawiamy na pełną świadomość naszych klientów, nie tylko w kontekście reklamy czy strategii marketingowej, ale sytuacji ich produktów, usług, stron www czy treści. 

Wybrani klienci Lightcraft Media

Kontakt

MyCalendly

Umów spotkanie przez Calendly

Adres biuro

pl. Konstytuacji 5/14 p.5

00-657 Warszawa

MyCalendly

Umów spotkanie przez Calendly