Google Ads

Kampanie PPC

Tworzenie Kampanii Reklamowych

Nastawienie na sukces

Stosując nasze spostrzeżenia dot. odbiorców, zaznaczamy wszystkie pola podczas strategicznej konfiguracji kampanii. Tworzymy grupy odbiorców, planujemy wydatki, zestawiamy kreacje. Uruchomione kampanie są nieustannie testowane a następnie optymalizowane pod kątem dynamicznego środowiska biznesowego

Silnik Wyszukiwania Google

Musisz dać się znaleźć

Google uzyskuje ponad 3,5 miliarda zapytań dziennie. Ponieważ użytkownicy rzadko wychodzą poza pierwszą stronę, używamy marketingu w wyszukiwarkach, aby Twoja marka znalazła się na szczycie pierwszej strony. 

 

Wykorzystując nasze badania słów kluczowych i dane o odbiorcach, tworzymy precyzyjnie ukierunkowane reklamy, które pozycjonują Twoją firmę i oferty w celu uzyskania większej widoczności, a także dostarczają informacje, wezwania do działania i wiadomości budujące zaufanie, które zachęcają użytkowników do klikania.

 

Kolekcja Danych +
Analiza

Dostrzeganie możliwości rynkowych

Korzystamy z narzędzi i staromodnych badań, aby odkryć, gdzie działają Twoi konkurenci i ocenić krajobraz rynkowy pod kątem niewykorzystanych możliwości. Zawężamy grono odbiorców, rozumiejąc, w jaki sposób ich unikalne zainteresowania wpływają na wielkość sprzedaży. 

Display,
Remarketing

Wyróżnij się z tłumu

Reklamy Display i Retargeting to Ty możesz być na pierwszym miejscu i możesz wykorzystać ogromny zasięg najpopularniejszych publikacji internetowych. W zależności od naszej strategii możemy dokonywać i optymalizować zakupy reklam w sieci reklamowej Google i innych miejscach, umieszczać bezpośrednie zakupy w specjalistycznych witrynach.

 

Zarządzanie kampaniami remarketingowymi jest całkowicie skoncentrowane na precyzyjnie posegmentowanych segmentach odbiorców. Określamy segmenty użytkowników o największej wartości, którzy odwiedzili Twoją witrynę, i którzy z największym prawdopodobieństwem wrócą i dokonają pożądanego działania powodującego konwersję, czy będzie to przesłanie formularza, rozmowa telefoniczna, zakup czy wyświetlenie kluczowej strony. Następnie zajmiemy się projektowaniem reklam, ustalaniem stawek dla naszych odbiorców i optymalizacją kampanii w czasie.

 

Co otrzymujesz

Zapraszamy do Lightcraft Media

Darmowa Konsultacja