Sieć Google & Partnerzy

Google Ads

Sięgaj po zdecydowanego odbiorcę

Określimy Twoje plany i cele / Dobierzemy strategię do Twoich możliwości / Przeanalizujemy rynek i Twoją konkurencje / Zbudujemy pierwsze kampanie lub zrestrukturyzujemy dotychczasowe / Zoptymalizujemy kampanie. / Otrzymasz wiele wskazówek, jak i co brać pod uwagę

Analizujemy

środowisko biznesowe, zachowania użytkowników przekładając je na możliwie skuteczną formę promocji. Staramy się przemówić językiem Twojego odbiorcy tak aby jego potrzeby były spójne z Twoim komunikatem.

Działamy

od szczegółu do ogółu. Najpierw determinujemy ruch z bardzo wąskiego gardła aż do skalowania tego ruchu. Mamy większą kontrolę nad wydatkami i precyzyjniejszą grupę docelową. Czyli minimalizujemy efekty palonego budżetu.

Prawidłowe skonfigurowanie początkowej struktury kampanii PPC pomoże uniknąć typowych błędów w kampanii i zapewni jej optymalizację pod kątem sukcesu.

Budujemy

Twoje konto lub konta reklamowe i je rozwijamy. Jest to proces, który trwa i żyje wraz z produktem lub usługą. Wymaga pielęgnacji jak roślina, drzewo i to my decydujemy jak się będzie rozwijało. Google Ads to doskonałe narzędzie, ale jak we wszystkim, trzeba cierpliwości a tym bardziej przy ograniczonym budżecie.

jakościowcy odbiorca / zamiar zakupu / ścisłe dopasowanie komunikatu / precyzyjna grupa odbiorców / ogromne możliwości optymalizacyjne / relatywnie szybkie efekty

Wiele możliwości

Sieci Wyszukiwania

Kampanie CPC

Wykorzystaj maksymalnie swój budżet, aby Twoja firma była widoczna dla właściwych odbiorców we właściwym czasie, dzięki stale aktualizowanym słowom kluczowym. Najważniejsze jest to, że od razu masz dostęp do potencjalnego klienta.

Google Display

& Remarketing

Reklamy Display i Remarketing to Ty możesz być na pierwszym miejscu i możesz wykorzystać ogromny zasięg najpopularniejszych publikacji internetowych. W zależności od naszej strategii możemy dokonywać i optymalizować zakupy reklam w sieci reklamowej Google i innych miejscach, umieszczać komunikaty w specjalistycznych witrynach, relewantnych dla Twojej niszy.

Remarketing pozwala na dotarcie do precyzyjnie wybranych grup odbiorców i ich zachowania na stronie WWW.

CTR

Sieć Zakupowa

Kampanie zakupowe (PLA)

Dzięki łatwości użycia ten format reklamowy jest szeroko stosowany zarówno przez duże, jak i małe firmy do reklamowania swoich produktów i kierowania ruchu na ich strony internetowe. Reklamy Google Shopping Ads są dostępne w całej sieci Google, w tym w wyszukiwarce Google, sklepie Google Shopping i sieci reklamowej Google. Dzięki odpowiedniej strategii kampanii Google Shopping, firmy mogą zwiększyć swoją efektywność i osiągnąć zamierzone cele.

Kampanie Video

You Tube & Video Shorts

YouTube to druga po Google największa wyszukiwarka internetowa. Prawie 90% użytkowników ogląda codziennie filmy na YouTube. Jeżeli tylko są możliwości produkcyjne – warto zadbać o ten kanał budowania świadomości marki. 

Porozmawiajmy

Umów darmową Konsultację