Transparentnie i z zaangażowaniem

Filozofia

Lightcraft Media

Dotarłeś tutaj więc zastanawiasz się nad pasującym dla Ciebie rozwiązaniem.

Jak już wiesz nie ma uniwersalnych cudownych strategii, ważne abyś poznał możliwości i zagrożenia związane z Twoją sytuacją, wszystko oczywiście zależnie od skali już działającego biznesu.

Co jest Ci potrzebne, jakie masz oczekiwania

Chcesz zapewne mieć poczucie, iż otrzymasz możliwie obiektywną ocenę tego jak to wygląda z naszej strony i gdzie pojawiają się szanse a gdzie ryzyka.

Chciałbyś mieć poczucie kontroli nad sytuacją i możliwość transparentnej komunikacji w sprawie wszystkich działań.

Zależy ci, aby współpraca przebiegała możliwie elastycznie, tak abyś wiedział że odpowiednio szybko zareagujemy.

Prawdopodobnie nie chcesz się wiązać wielomiesięczną umową w przypadku, gdy pewne ryzyka się zmaterializują, a ty będziesz musiał szybko reagować. Wiemy, że sytuacje bywają różne i jesteśmy tutaj zawsze po stronie klienta.

W Lightcraft Media nie obiecujemy, nie robimy absolutnie wszystkiego aby Cię przekonać do nas. Nie każdy projekt pasuje do wszystkich, nie wszystkie cele czy oczekiwania są realistyczne, a nam zależy na możliwie wysokiej świadomości naszych klientów. Chcemy Ci pomóc, musimy mieć jednak pewność, że jest szansa, albo przynajmniej znasz ew. ryzyka na drodze do sukcesu.

Paweł Siergiej - Wspólnik

Google Ads & Facebook Ads Ekspert

Współpracujemy z małym i średnim biznesem nawet od 2 000 zł na zakup mediów. Zatem przewaga w rozumieniu potrzeb i możliwości kształtuje się naturalnie. Znamy trudności związane z jego prowadzeniem, najważniejsze potrzeby i ryzyka związane z rozwojem czyli skalowaniem działalności. Przed przystąpieniem do współpracy, każdorazowo weryfikujemy kluczowe elementy tj.(strona www, produkt, cena), oczekiwania i budżet marketingowy, aby określić szanse na realizację najważniejszego celu – zwiększenia sprzedaży

Paweł Siergiej - Wspólnik

Certyfikowany konsultant Google Ads & Facebook Ads.
Ponad 8000 godzin doświadczenia w zarządzaniu kampaniami reklamowymi
Specjalista ds. sprzedaży i strategii marketingowej w digital marketingu

Start

Najprościej zacząć od rozmowy. Wiemy doskonale, że nie każdy ma na to ochotę, ale tylko w ten sposób możemy w mgnieniu oka zidentyfikować bieżącą sytuację firmy i dowiedzieć się kluczowych w rozumieniu marketingu internetowego informacji. 

Pierwsza rozmowa to tylko krótkie Intro, umożliwiające szybko zdeterminować czy jesteśmy partnerem do rozmowy, czy projekt nie jest dedykowany dla nas. Jakość nad ilość, liczymy na długoterminową współpracę, która ma swoje warunki.

Google Ads

Całościowe PPC

Facebook Ads

& Instagram

Świadomość Marki

Reklama w Internecie to trudne zadanie na które wpływa wiele czynników zewnętrznych i wewnętrznych, mimo teoretycznie prostej konfiguracji Google Ads czy Facebook Ads to bardzo złożone środowiska reklamowe. Jeżeli próbowałeś to już to wiesz.

Ruch na stronę WWW

Zwiększymy jakościowy ruch na Twojej stronie Internetowej, przy jednoczesnym konserwatywnym podejściu do budżetu. Wolimy zacząć powoli i skalować, niż szybko i nieefektywnie. Wszystko jednak zależy od Twojej potrzeby i budżetu, my jesteśmy w stanie się dopasować, pośpiech jednak nigdy nie jest wskazany.

Konwersję & Sprzedaż

Rezultatem większości dobrze utworzonych kampanii Google Ads czy Facebook Ads jest wzrost Konwersji lub Mikro-Konwersji. Reklama w Internecie to obecnie jedyne rozwiązanie, aby w możliwie zaplanowany i mierzalny sposób docierać do właściwego odbiorcy z komunikatem, którego odbiorca oczekuje. Pamiętaj jednak, że Twój Landing Page musi być na ten ruch gotowy.

Porozmawiajmy

Umów darmową Konsultację