O nas

Lightcraft Media

Butikowa Agencja i przede wszystkim wiedza zespołu w oparciu o który dajemy naszym klientom profesjonalizm, transparentność i skuteczny marketing. Nieodłącznie idące z tym indywidualne podejście do każdego klienta, tak aby możliwe najlepiej wykorzystać jego niszę biznesu. 

Zależy nam, aby każda wykonywana przez nas praca przyniosła wymierne rezultaty, transparentnie przedstawiając Tobie możliwości skali zwrotu z inwestycji.

Zespół

Paweł Siergiej

Facebook Ads& Instagram

Z wykształcenia Ekonomista z 10 letnim doświadczeniem w szeroko pojętej sprzedaży, marketingu, zarządzaniu i obsługi klienta. Sprzedaż i Marketing to moja pasja, a trendy światowe digitalizacji tylko potwierdzają, iż  reklama w sieci to była właściwa decyzja. Tysiące godzin nauki, szkolenia, certyfikaty i zaufanie do mojej osoby budują markę, a liczba klientów stale rośnie. Nasze spółki Lightcraft, Lightcraft Productions czy Whitestone Investmetns odnoszą kolejne sukcesy i dynamicznie się rozwijają, realizując kolejne wydarzenia okolicznościowe, produkcje filmowe czy post produkcje.

Lisa Marie

Social Media Marketing

Lisa ma 18 letnie doświadczenie  w nauczaniu, począwszy od kursów Marketingu i Biznesu międzynarodowego w Chicago, Bostonie, Warszawie czy Pradze, na studiach MBA, Magistra, Licencjatu i programach Executive kończąc. Stworzyła Departament Handlu Cyfrowego w Polskim Collegium Civitas, jedyne takie stowarzyszenie w Europie. Regularnie wykłada Media Społecznościowe i jest Instruktorem Reguł Marketingowych na Harvardzie. Jest członkiem i współzałożycielem społeczności Marketingu i Social mediów, jest certyfikowanym nauczycielem Google, specjalistą Google Ads czy Twórca Akademii Youtube.  

Maciej Sobczak

Komunikacja Wizualna

Projektant wzornictwa, specjalizujący się w komunikacji wizualnej. Absolwent warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych (2008) oraz kursu typografii Type@Paris (2015). 14-letnie doświadczenie w branży – w dorobku ma projekty zarówno dla startujących, rozwijających marek („te cieszą szczególnie”) jak i bardziej rozpoznawalne. Współtwórca obecnego wizerunku Narodowego  Banku Polskiego oraz systemu informacji dla zwiedzających w Zamku Królewskim w Warszawie. Finalista i laureat wielu konkursów projektowych, w tym: Najlepsze Dyplomy Projektowe, Young Design, Dobry Wzór IWP (2008, 2014, 2020). Projektuje produkty z wielu dziedzin – wierząc, że różnorodność jest motorem innowacji.

Rafał Baran

SEO & WEB

Cześć wam, mieszkam od kilku lat na Filipinach i jestem pasjonatem podróży i fotografii. Prowadzę swój blog podróżniczy www.szukajacprzygody.pl . Jestem specjalistą w swojej dziedzinie z ponad 10 letnim doświadczeniem a w LC Media odpowiadam za prawidłową obsługę SEO i WEB Hosting, wykorzystując na co dzień moje doświadczenie przy realizacji każdego naszego projektu. To wszystko z zacisza swojej Filipińskiej oazy.

Kampanie PPC

Google Ads

Social Media

Facebook Ads& Instagram

Zapraszamy do Lightcraft Media

Darmowa Konsultacja