Social Media

Facebook Ads

Oferujemy zarządzanie mediami społecznościowymi na wysokim poziomie. Od koncepcji, kreacji, budowania publiczności po zbieranie danych, dostarczamy płatne kampanie reklamowe w Facebook Ads & Instagram, na najwyższym poziomie. Sukces kampanii w mediach społecznościowych zależy głównie od poznania Ciebie i Twojej marki

 

Ponad 18%  światowych wydatków na reklamy cyfrowe to Facebook. Dodaj YouTube i masz ogromną możliwość dotarcia do klientów w miejscach, w których przebywają online.

Doskonałe narzędzie do budowania świadomości marki i kreacji ruchu na stronie www. Zależnie od budżetu i obszaru działania firmy, wspólnie zdecydujemy jak wykorzystać Facebook i czy w ogóle jest to na danym etapie opłacalne. Pamiętaj, że Facebook to ogromne społeczeństwo i potencjalni klienci, jednak decyzja o zakupie powstaje na zupełnie innym etapie. To tutaj Twoi klienci spędzają najwięcej czasu, nie można tego ignorować.

Optymalizując trwające kampanie, dokonujemy niezbędnych korekt, aby utrzymać wydajność tam, gdzie chcesz. Dzięki raportom zawsze wiesz, jak radzą sobie stworzone przez nas kampanie reklamowe. 

Usługi Social Media

Zanagażowanie

Wykorzystujemy nasze doświadczenie w zakresie danych, projektowania i copywritingu, aby tworzyć reklamy, które angażują klientów, zwiększają widoczność marki i maksymalizują twój przychód.

Tworzenie Kampanii Reklamowych

Nastawienie na sukces

Stosując nasze spostrzeżenia dot. odbiorców, zaznaczamy wszystkie pola podczas strategicznej konfiguracji kampanii. Tworzymy grupy odbiorców, planujemy wydatki, zestawiamy kreacje. Uruchomione kampanie są nieustannie testowane a następnie optymalizowane pod kątem dynamicznego środowiska biznesowego.

Reklama Social Media

Wyróżnij się

Pomiędzy wyrafinowanymi możliwościami kierowania, szeroką gamą kreatywnych formatów i możliwością wywierania wpływu przy niewielkim budżecie, media społecznościowe pozostają kanałem, który nie ma sobie równych w przypadku płatnych mediów. Jesteśmy ekspertami w tworzeniu, monitorowaniu i optymalizacji kreatywnych kampanii społecznych w kanale Facebook. 

Co otrzymujesz