SEO & WEB

Pozycjonowanie & WWW

SEO czyli pozycjonowanie w wyszukiwarkach, co to jest?
Jeżeli prowadzisz swój biznes internetowy chcesz, żeby twoja firma była widoczna, Pozycjonowanie to proces, którego zadaniem jest umieszczenie twojej strony jak najwyżej w wynikach wyszukiwani, dzięki temu klienci częściej będą wchodzić na twoją stronę szukając dokładnie tego co chcesz im sprzedać albo zaoferować.

Monitoring

Akcja | Reakcja

drop orange

Codzienne monitorowanie pozycji w wyszukiwarce, raz na miesiąc dostaniesz raport z tego co udało nam się zrobić

Analiza

Słowa kluczowe

drop orange

Analiza słów kluczowych, czyli pomożemy ci wybrać najlepsze słowa kluczowe które zwiększą twoją sprzedaż albo zainteresowanie twoimi produktami.

Optymalizacja

WWW

drop orange

Analiza strony, poprawimy ją tak żeby była bardziej przyjazna dla wyszukiwarek oraz szybciej się wczytywała na komputerach i telefonach.

Raporty

Podsumowania

drop orange

Miesięczne raporty, w których dowiesz się, ile Osób odwiedziło twoją stronę oraz z jakich słów kluczowych, dodatkowo wypiszemy ci i wyjaśnimy co możesz zrobić, żeby było jeszcze lepiej.

Kierujemy tę propozycję do tych, którzy chcą lepiej poznać swoją stronę i jej funkcjonowanie. Pomożemy aktualizować niezbędne treści i zadbamy o to aby kwestia techniczna strony pozostała bez zarzutu. 

Obsługa

Spokój & Gwarancja

Decydując się na współpracę, przede wszystkim zyskujesz spokój i gwarancję tego, że twoja strona jest pod opieką specjalisty oraz stałym nadzorem. 

Obsługa

Spokój & Gwarancja

Codzienne generowanie kopii bezpieczeństwa, na szybkim serwerze który nie musi już ciebie dużo kosztować. A wszelkie zmiany jakie chcesz zaimplementować, nie będą już dla cienie techniczną przeszkodą.

Obsługa

Spokój & Gwarancja

Oprócz samego bezpieczeństwa masz wsparcie techniczne, które obejmuje usuwanie awarii czy usuwanie błędów i to wszystko w jednym pakiecie, bez dodatkowych kosztów.

Zapraszamy do Lightcraft Media

Darmowa Konsultacja